Skip links

Gst Yangın Türkiye Distribütörü

Gst Yangın Distribütörü Hizmetleri

Gst Yangın Türkiye Distribütörü nedir? Gelişen teknoloji ve sanayileşme ile beraber yaşam alanlarımızda oluşabilecek herhangi bir yangın tehlikesini önceden bildiren sistemler için çalışmalar yapılmıştır. Yangın esnasında ortamda bulunan insanların sağlıklı, düzenli ve zararsız bir şekilde tahliye edilmesi için yangın algılama ve uyarı sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur. Bu düşünce fiiliyata önce insanlar tarafından ziller çalınarak, telgraf sistemleri ile birbirlerine haber verme şeklinde gerçekleşmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle insan etkeni ortadan kalkmış ve belirli sıcaklıkta eriyerek uyarı veren sıcaklık dedektörleri, elektropnömatik sıcaklık artışı sensörü olan gst dedektörler kullanılmaya başlanmıştır.

Günümüzde Yangın Alarmı Sistemleri

Günümüzde GST yangın firmasının üretmiş olduğu Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri dünyada en çok tercih edilen sistemler arasına girmeyi başarmış durumdadır. GST Yangın Alarmı Sistemleri, yangın esnasında oluşan sıcaklık, duman vb etkenleri yapay zeka kullanarak eş zamanlı olarak GST Sirenlere ve GST Panellere aktarmaktadır. Bu sayede yangının nerede başladığı, tahliye planının nasıl yapılacağı, yangın söndürme ekiplerinin hangi bölgeye müdahale edilmesi gerektiğini erken öğrenebileceği sistemler ortaya çıkmıştır.

GST Yangın Türkiye Distribütörü İletişim Bilgileri

2005 yılında Forbes tarafından 100 yüksek potansiyelli PRC firması arasından ilk 20’ye girmiş olan GST Grubu, Intelligent Yangın Algılama ve Kontrol Sistemleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Güç Cihazları ve Bölge Yönetim Sistemleri alanında dünyanın öncü kuruluşlarındandır. Sanayi ve Ticaret alanındaYangın Algılama Sistemleri sektöründe ” en bilinen marka ” olarak ödüllendirilmiştir. GST yangın sistemleri firması kurulduğu 1993 yılından itibaren büyümeye devam etmiş ve şu anda 100.000 metrekare alanda iki fabrikada toplam 4000 personeli ile yoluna devam etmektedir. gst yangın, kendi sektöründe ISO 9001 kalite denetim sistemi, LPCB İngiltere ve UL Amerika sertifikalarına sahip birkaç kuruluştan biridir. GST Yangın Alarmı Sistemleri Türkiye Distribütörü olarak sizlere hizmet vermek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, Gst Yangın Servisi, Gst Teknik Destek, Gst Yangın Alarmı Fiyatları gibi aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gst Yangın Türkiye Distribütörü

Leave a comment