Skip links

GST Yangın Sıkça Sorulan Sorular

GST Yangın Sistemleri Nedir?

GST Yangın Alarmı Sistemleri, dünyada en çok tercih edilen yangın algılama sistemlerinin Türkiye’de kullanılan adıdır. Gst yangın; olası yangın tehlikesini önceden sizlere haber vererek can ve mal kaybını en aza indirgemeyi hedefleyen içerisinde yangın alarmı, yangın sireni, yangın paneli gibi ürünleri barındıran sistemdir.

GST Yangın Alarmı Sistemleri Nasıl Çalışmaktadır?

GST yangın alarm sistemleri; gst dedektörler, gst paneller ve gst sirenlerden oluşur. Yangının oluşturduğu duman, sıcaklık ve ışınımları algılayan gst detektörler, gst paneller vasıtasıyla gst sirenlere iletir ve gst yangın alarmı devreye girer.

GST Yangın Fiyat Listesi

Gst Yangın Alarmı Sistemleri bünyesinde çeşitli ürünler barındırmaktadır. Yangın tehlikesi sadece iş yerlerini değil ev ve bütün yaşam alanlarımızı etkilediğinden dolay gst yangın fiyat listesi sorularına cevap vermek çok doğru değildir. Gst yangın alarmı sistemleri hizmetlerimizden yararlanmak için uzman ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilir; kurulum, devreye alma, servis, periyodik bakım onarım için bizlere eviniz veya iş yeriniz hakkında bilgi vererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

GST 200 Yangın Alarm, GST 200 Fire Alarm Panel Kullanımı

GST 200 Yangın alarm yada İngilizce adıyla GST 200 Fire Alarm Panel, Gst Yangın Alarmı Sistemleri tarafından üretilmiş adresli yangın sistemleri ürünlerinden biridir. GST 200 Fire Alarm Panel’in görevlerinden birisi kurulu olduğu yaşam alanlarımızda meydana gelen olası yangın tehlikesine daha hızlı müdahale edilebilmesi için yangının konumunu panel üzerinden güvenlik ekiplerine bildirmektir. Bu sayede herhangi bir yangın senaryosunda devreye giren yangın algılama sistemleri itfaiye ve güvenlik birimlerine yangınının konumunu gösterir, tahliye ve söndürme çalışmaları daha hızlı olarak can ve mal kaybı en aza düşürülür. Ücretsiz GST 200 Kullanma Kılavuzu yazımız için tıklayınız.

İstanbul, Ankara, İzmir Yangın Algılama Firmaları

Gst Destek ailesi olarak Türkiye’nin her noktasına hizmet verebiliyoruz. Uzman ekibimiz sizlere ücretsiz keşif, kurulum, devreye alma,

periyodik bakım ve onarım hizmetleri vermek için bir telefon uzağınızda. Sizlerde başta büyük illerimiz olan İstanbul, Ankara, İzmir’de Yangın Algılama Firmaları arıyor ve destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz! İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

GST Yangın İletişim

Sizlerde eviniz ve işyerlerinizi kısacası yaşam alanlarınızı yangın tehlikesinden korumak istiyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız 20 senenin üzerindeki sektörel tecrübemiz ile beraber sizlere hizmet vermek bizim için onur ve gurur kaynağıdır. GST Yangın İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

www.evsguvenlik.com

Sıkça Sorulan Sorular

Leave a comment